Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firma Olarak Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda,en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.

Hakkımızda

Hakkımızda

Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.

Özel karakter de, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

Misyonumuz

Motorlu Tente sektöründe, En son teknolojiler ile, Pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, Dünya kalitesindeki ürünü, İnsana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, İnsan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, Pazara yeni ürünler sunarak, Ürün ve hizmette farklılaşmak, En kaliteli ve en ekonomik motorlu pergola, motorlu tente Türkiye’de üretilir imajını Google de ve Sektörde 1 numara olmayı sürdürmek.

Vizyonumuz

Ülkemiz ve çevre ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanın güvenli ve estetik yaşam alanları konforundan azami faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.

Hakkımızda Rolling Roof

ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Pergola Tente Sistemleri size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

Yeterli eğimli, oval veya düz projelendirme ile su geçirmez sadece gölge sağlamakla kalmaz aynı zamanda yağmur yada karlı havalarda da kullanabilirsiniz.

Arzu edilen ebatlara ve estetik isteklere bağlı olarak seçim yapabileceğiniz bir dizi ürün çözümü mevcuttur. Örneğin, Rolling Roof Pergola ile terasınıza ak deniz hissi verebilirsiniz.

Bir sistemde yatay ve düşey bölgeleri birleştiren teras tenteleri de mevcuttur. Standart elektrik motorlu Rolling Roof Pergola ile kolay kullanım sağlayarak ve çeşitli kontrol sistemleri ile otomatikleştirilebilir.

BIOCLIMATIC Tente GENEL

* Alüminyum panellerin her biri 23 cm’dir.

* Panellerin içine izolasyon yapılabilir. Poliüretan ile doldurulabilir. Ancak maliyeti arttırır.

* Pergoladan farklı olarak bu sistem rayın altında değil rayın üstünde çalışır.

* 4000 mm’den fazla açılım gerekirse çelik konstrüksiyon ile desteklenmelidir. Aksi takdirde her bir profil sistemine 100 kg’den fazla yük bineceğinden sistem çalışmakta zorlanır ve arıza yapar.

* Sistemin açılımını sağlayan makaslar paslanmaz makastır.

* Dikme profiller 120 mm X 120 mm dir.

* Açılırken 65 derecelik bir açıyla açılır. Bunun sebebi tavanın üstünde biriken çöp, toz ve kirin açılım esnasında olduğu gibi aşağıya düşmemesini sağlamaktır.

* Fitil ve contalar Pergola sistemindeki ile aynı ancak ray üzerindeki arabalar farklıdır.

* Eğimsiz de yapılabilir ancak bir miktar eğimli olması sistemin daha rahat çalışması için faydalı olacaktır.