Rolling Roof Fiyatları

rolling roof fiyatları

Rolling Roof Fiyatları

Rolling Roof  ‘Fiyatlar aydınlatmasız ve ral kodunda boyalı ürünler için geçerlidir.
istanbul dışı montajda nakliye ilave edilir.
iskontolu fiyat listesidir.
Tipografik Hatalar istisnadır.
Ürünlerde istenen ilave ayak, ışık, ara kapatmalar ve ahşap transfer film kaplama ilave ücretlendirilir.
tente modelleri fiyatları Keşif ve montaj ücretsizdir.
iskontolu Bayi fiyat listesi için iletişime geçiniz..

Rolling Roof
Genel olarak yiyecek ve içecek hizmeti veren restaurantlar ısınma ve yağış konusunda rahatsız olduklarından dolayı bu teknolojiyi ayağınıza kadar getiriyoruz. Uzaktan kumandasıyla açılıp kapanması ve istenildiği taktirde istenilen şekle uygun olması gibi özellikleri de bulunuyor.

Örneğin yaz aylarında güneş battıktan sonra uzaktan kumanda sayesinde tek tuş ile tavanı açabilirsiniz.

Eğer güneş doğduysa ve müşterileriniz dışarıda oturmak istiyorsa tam o sırada güneşte varsa sizi bu durumdan açılır tavan kurtarıyor. Tüm bunları yapmak hem müşterinin memnuniyetini kazanmak hem de mekanın kalitesini belirlemek olduğundan dolayı biz de bu teknolojiyi en kaliteli şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Şeffaf branda alan kapama m2 fiyatı   : 65 TL + kdv

Branda Tente metre fiyatı Akrilik Kumaş : 300 TL +kdv

Otomatik Pergola Tente m2 Fiyatı        :450 TL +kd

Rolling Roof Pergola Tente m2 Fiyatı        :400 TL +kdv

Branda İzalasyonlu Çadır m2 Fiyatı      :100 TL +kdv

Rolling Roof Sistemleri Nasıl Çalışır?

Yıllar boyunca profesyonel ekibimizle birlikte birçok mekana açılır tavan teknolojisini getirdik.

Rolling roof fiyatı konusunda da birçok müşterimize yardımcı olarak mekanlarının kalitesini arttırdık. Bu konuda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yaptığımız için en çok tercih edilen firma olarak biliniyoruz.

Rolling roof plus hizmetinden faydalanmanız ve mekanların daha kaliteli bir standarda sahip olmasını istiyorsanız bizleri tercih etmeniz, aramanız yeterli olacaktır.

Kış ayları için de özel tasarımlarımız bulunduğundan dolayı yağışa karşı açılır tavan teknolojilerini daha dayanıklı bir hale getirmek için profesyonel ekibimiz ile gece gündüz çalışmaktayız.

Rolling Roof Ne İşe Yarar?

Her mevsim sahip olduğunuz mekanın tercih edilmesini istiyorsanız ve müşteri kitlenizi arttırmak istiyorsanız en doğru tercihleri ve teknoloji konusunda büyük standartlara sahip olmanız gerekir.

Rollingroof konusunda bizleri tercih ederek açılır tavan teknolojisini sahip olduğunuz mekana getirmemizi istediğiniz taktirde her mevsimde müşterileriniz sizi yalnız bırakmayacak. Açılır tavan m2 fiyatları konusunda da siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak sizlerin de bütçe konusunda rahatlığa kavuşmanızı sağlıyoruz.

Rolling roof sistemleri tüm mekanlarda ve yiyecek içecek sektörlerinin mekanında tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Çabuk aşınmaması ve yağışlara karşı dayanıklı olması da en büyük özellikleri arasındadır. Bu yüzden cam yerine açılır tavan tercih edilmektedir.

Firmamız marka tescilli imalatçı firmadır.Fiyat söz konusu olduğunda rakip tanımayan firmamız kaliteli ürün kıyasında piyasaya göre fiyat avantajı oldukça bellidir.   Otomatik motorlu tente Fiyatlarımız: Pergola Tente metrekare birim fiyatımız  210 tl paket olarak adrese Teslim montajı istenirse ücretsiz Keşif Ve 40 lira  ilave ile servis hizmeti vermekteyiz..

Tente motoru uygun fiyatlar mafsallı pergola tente motorları tente motoru toptancısı yerli ve Avrupa tente motoru satışı İstanbul dan Branda da satın alabilirsiniz.

Rolling Roof Tente Sistemleri Fiyatları

1 m2 3 mm kalınlığında Şeffaf Branda 100 TL +kdv

1 m2 2 mm kalınlığında Şeffaf Branda 80 TL +kdv

137 cm 1 mm kalınlığında  Şeffaf Branda 60 TL + kdv

137 cm 0.80 mm kalınlığında Şeffaf Branda 50 TL +Kdv

137 cm 0.60 mm kalınlığında Şeffaf Branda 40 TL + Kdv

137 cm 0.50 mm kalınlığında Şeffaf Branda 35 TL + Kdv

Ürün Garantisi Var mı ?

Bir çok müşterimizin ilk sorduğu sorulardan biri olan bu soru Pergole tente sistemlerinde tente motoru için 5 ürün mekanizması için de 5 yıl garanti mevcuttur.

İstanbul Dışı Montajlarınızda exra fiyat mevcut mu ?

Fiyatlarımız İstanbul için verilmiş fiyatlarımızdır. Montaj yapılacak ile göre Nakliye ücreti farklılık gösterebilir.Bunun için firmamızla iletişime geçebilir yada burayı tıklayarak soru sorabilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları