Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Başarılarını 1976 yılından bu günümüze sürdüren Pergola Tente ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir firma olmuştur.

Projelendirme den başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Şeffaf Kış Bahçesi Branda, özellikle konut projeleri, işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaların sonuçlarına en hızlı ve en verimli şekilde ulaşmak politikasını, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talip olduğunu veya taahhüt ettiği projelerde hayata geçirmeyi amaç edinmiştir.

HAKKIMIZDA

Kurumsal VİZYONUMUZ

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimiz ile yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

Rolling Roof Sistemleri,  olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

MİSYONUMUZ

Rolling Roof Sistemleri sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedef olarak kabul etmektedir.

Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibimiz ile geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Firmamız her projede bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır.

Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir.

Teknik Servis

Rolling Roof (Yuvarlanan Teras), 2mm et kalınlığındaki panellerin, önce kendi ekseni etrafında dönmesiyle havalandırma, güneş ışığından istenilen oranda faydalanma veya gölgelendirme imkânlarını kullanıcılara sunmaktadır.

istanbul Üretici Firma Olarak Kendi ekseni etrafından dönen tüm paneller açılır cam tavanda olduğu gibi geriye doğru toplanarak tam açık bir tavan alanı oluşturmaktadır.