iletişim

Rolling Roof Teras Sistemleri

İLETİŞİM

Rolling Roof Tente Sistemleri Pergola A.Ş. olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için her türlü görüş ve teklifinizi değerlendirmeye hazırız.  Aşağıda bulunan Telefon dan bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

iletişim Telefon

Firma İletişim Bilgilerimiz

Telefon

TEL: 0(212) 423 74 44
TEL: 0533 380 74 44

Adres : Mustafa Kemal Paşa, Fidan Sokağı no:80, 34315 Avcılar / İstanbul

Mail Adresi :

 

Modern Tente Çizimleri

iletişim konusunda en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz.

Firmanıza özle iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size pergola tente yazılım çözümleri sunuyoruz. tente metre kare fiyat ile sabit almış olup işinizi her yerden yürütebileceğiniz ve takımınızı da buna dahil edebileceğiniz gölge sistemi ile süreçlerdeli verimliliği arttırıp hata payınızı azalırsınız. Geriye dönük hızlı raporlar alabilir ve işiniz üzerinde büyük resmi görebileceğiniz kuş bakışı bir vizyona sahip olursunuz.

Rolling Roof Tente Gölge sistemi ile size özgü modelleri online ortama aktarırken;

  • Eski ve Sigara içme alanı ile karışık işlemlerinizi sadeleştirebilirsiniz
  • Müşteri Veri kayıpları yaşamazsınız
  • Pergola Kurulumundan sonra ekibiniz ile her zaman senkronize olursunuz
  • Daha verimli ve hızlı süreç yönetimi ile kazanç ve tasaruf edersiniz.

Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak…;

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların;

  • mimari olarak daha estetik modern olurken kullanışlılığının da artmasını,
  • tehlikelere karşı daha kullanışlı güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
  • daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en minimuma indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,

ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik.  Kendimizi bir “branda, çadır, tente sistemi firması” olarak konumlandırdık.  Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan,  herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan, herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten tente firmadır. Bu firma için tasarım, fikir, patent, farklılık kelimeleri olmazsa olmazlarımızdandır.

Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu pergola ürünleri “tente üretici bayilik” iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır.